Kontakt

Direktni kontakti

Wave icon

mr.sc. Ivan Jukić, dipl. oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 700

Phone Icon uprava@vodovod.com

Član Uprave – direktor

Željko Mandić, mag.ing.aedif.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 702

Phone Icon zeljko.mandic@vodovod.com

Rukovoditelj PJ Razvoj i provedba projekata EU

dr.sc. Jasna Zima, dipl. ing. građ.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 300

Phone Icon jasna.zima@vodovod.com

Rukovoditelj PJ Vodoopskrba

Željko Budimčić, ing. građ.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 600

Phone Icon zeljko.budimcic@vodovod.com

Rukovoditelj PJ Odvodnja

Gordana Paulić, dipl.oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 750

Phone Icon gordana.paulic@vodovod.com

Rukovoditelj Sektora Računovodstva i financija

Ivana Bušljeta, dipl. ing. građ.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 313

Phone Icon ivana.busljeta@vodovod.com

Rukovoditelj PJ Razvoj vodoopskrbe i odvodnje

Velimir Golub mag.ing.el.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 320

Phone Icon velimir.golub@vodovod.com

Rukovoditelj Sektora energetske učinkovitosti i procesne tehnologije

Sanja Fuis, mag.oec

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 360

Phone Icon sanja.fuis@vodovod.com

Rukovoditelj Službe obračuna i naplate vodnih usluga

dr.sc. Željka Romić, prof.bio.kem.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 340

Phone Icon zeljka.romic@vodovod.com

Rukovoditelj RJ Laboratorij

Antonija Kezerle, dipl. ing.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 650

Phone Icon antonija.kezerle@vodovod.com

Rukovoditelj RJ Ekolaboratorij

Franjo Dako, mag.ing.mech.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 392

Phone Icon franjo.dako@vodovod.com

Rukovoditelj RJ Vodoopskrbna mreža

Branko Pavić, ing.građ.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 602

Phone Icon branko.pavic@vodovod.com

Rukovoditelj RJ Kanalizacijska mreža

Dubravko Pichler, mag.ing.techn.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 334

Phone Icon dubravko.pichler@vodovod.com

Rukovoditelj RJ Proizvodnja vode

Branka Barić, dipl.iur.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 716

Phone Icon branka.baric@vodovod.com

Predstavnik Uprave za kvalitetu

Biserka Greif, mag.iur.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 725

Phone Icon biserka.greif@vodovod.com

Rukovoditelj Službe ljudskih resursa

Vlasta Pavić, dipl.iur.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 713

Phone Icon vlasta.pavic@vodovod.com

Rukovoditelj Pravne Službe

Željka Magušić, dipl.oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 778

Phone Icon zeljka.magusic@vodovod.com

Rukovoditelj Službe računovodstva

Ivana Knežević, mag.oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 722

Phone Icon ivana.knezevic@vodovod.com

Rukovoditelj Službe plana i analize

Igor Crnković, dipl.oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 311

Phone Icon igor.crnkovic@vodovod.com

Rukovoditelj Službe nabave

Tomislav Slišković, dipl.oec.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 150

Phone Icon tomislav.sliskovic@vodovod.com

Rukovoditelj Informatičke službe

Andrija Tolj

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 305

Phone Icon andrija.tolj@vodovod.com

Rukovoditelj Službe općih poslova

Ana Janković, dipl.ing.

Phone Icon Tel: +385 (0)31 330 720

Phone Icon ana.jankovic@vodovod.com

Rukovoditelj Služba zaštite na radu,zaštite od požara i zaštite okoliša