30.08.2024.
Natječaji

JAVNI NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme RADNIK NA OČITAVANJU VODOMJERA

VODOVOD-OSIJEK d.o.o.

Osijek, Poljski put 1

30. kolovoza 2024. godine

Temeljem članka 28. stavak 1.  Zakona o vodnim uslugama (NN 66/19) i Odluke Uprave Društva od 1. listopada 2020. godine, VODOVOD-OSIJEK d.o.o. objavljuje

JAVNI NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme uz trajanje probnog rada od šest (6) mjeseci

Poslodavac: VODOVOD-OSIJEK d.o.o., Poljski put 1, Osijek

Mjesto rada: Osijek

Naziv radnog mjesta: RADNIK NA OČITAVANJU VODOMJERA

                          dva (2) kandidata

Organizacijska cjelina: Sektor financija, računovodstva, obračuna i naplate vodnih usluga, Odjel obračuna i naplate vodnih usluga

Vrsta zaposlenja: neodređeno vrijeme uz trajanje probnog rada od šest (6) mjeseci

1.              Potrebno formalno obrazovanje i iskustvo:

  • SSS
  • nije potrebno radno iskustvo.

2.              Opis poslova i odgovornosti:

  • očitava vodomjere korisnika i očitane podatke o stanju vodomjera evidentira u knjige očitavanja vodomjera, a potom u sustav elektronske obrade podataka
  • dostavlja korisnicima račune za vodne usluge, pozive na plaćanja za nepodmireno dugovanje te upozorenja o obustavi isporuke vode
  • prilikom očitavanja vodomjera kontrolira ispravnost rada vodomjera, ventila i plombe kao i mogućnosti pristupa vodomjernom oknu te je uočene nepravilnosti dužan dnevno evidentirati u sustav obrade podatka i o istome obavijestiti korisnika i kontrolora
  • sve propisane evidencije obvezan je dnevno uvesti u sustav elektronske obrade.

odgovoran za:

  • pristojnu i uljuđenu komunikaciju s korisnicima
  • za točnost podataka o stanju vodomjera
  • pravovremenost dostave računa i drugih dokumenata korisnicima
  • kvalitetno i pravovremeno obavljanje preuzetih poslova
  • racionalno korištenje sredstva rada i predmete rada kojima radi i rukuje
  • rad u skladu s pravilima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša.

3.              Potrebna znanja, vještine i sposobnosti:

  • usmjerenost na korisnike
  • samostalnost i savjesnost
  • komunikacijske sposobnosti
  • emocionalna stabilnost
  • osposobljenost za rad na računalu.

4.              Kandidati su obvezni dostaviti sljedeće dokumente:

·         zamolbu koja mora sadržavati ime i prezime, datum rođenja, OIB, adresu stanovanja, kontakt telefon i adresu elektroničke pošte

·         životopis s opisom dosadašnjeg rada (ako kandidat ima radno iskustvo)

·         dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)

·         dokaz o državljanstvu (preslika)

·         potvrdu o evidenciji radnog staža (e-radna knjižica) s Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

·         uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od tri mjeseca od dana objave ovog natječaja.

Kandidatom će se smatrati osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava tražene uvjete. Kandidati će biti obavješteni o mjestu i vremenu održavanja selekcijskog postupka.

Napomena: Ako pristupnik ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima.Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju je: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843

5.              Adresa za prijavu i rokovi

Natječaj se objavljuje na službenoj stranici www.vodovod.com. Prijavu na natječaj kandidati moraju dostaviti na adresu Poslodavca:

VODOVOD-OSIJEK d.o.o., Poljski put 1, Osijek, s naznakom Natječaj za radno mjesto „radnik na očitavanju vodomjera“, Odjel obračuna i naplate vodnih usluga, Sektor financija, računovodstva, obračuna i naplate vodnih usluga

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Javni natječaj je otvoren od: 30. kolovoza 2024. do 6. rujna 2024. godine što je i krajnji rok podnošenja prijave.

6.              Obavijest o ishodu natječaja, objava i čuvanje osobnih podataka

Pisana obavijest o ishodu postupka dostaviti će se kandidatu elektroničkom poštom ili pisano na adresu prebivališta u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o odabiru kandidata. Ista će sadržavati ime i prezime kandidata kojem se obavijest dostavlja, naznaku o prednosti pri zapošljavanju ukoliko netko od kandidata ostvaruje pravo na tu prednost te broj i redoslijed ostvarenih bodova u selekciji svih kandidata na način da će se ime i prezime ostalih kandidata šifrirati radi zaštite osobnih podataka.

Pristanak na prikupljanje i obradu podataka smatra se da su kandidati dali prijavom na natječaj te će se koristiti isključivo u tu svrhu.

7.              Pravo na uvid i prigovor

Pravo uvida u natječajnu dokumentaciju imaju kandidati koji su pristupili selekcijskom postupku i koji su obaviješteni o rezultatima natječaja putem elektroničke pošte ili pisano na adresu prebivališta kandidata i to u roku od 2 dana od dostave rezultata, a pravo podnošenja prigovora na dostavljene rezultate u roku od 3 dana od dana dostave rezultata.

Za dodatne informacije u vezi natječaja kandidati se mogu obratiti na telefon: 031/330 -724, kontakt osoba: Daria Paloš, mag. iur.

Moj Vodovod aplikacija

google-play-badge 1.svg
Download_on_the_App_Store_Badge 1.svg
169113041920576285.png
169113041923526472.png
URS logo.png