Direktni kontakti

mr.sc. Ivan Jukić, dipl. oec.
Tel: +385 (0)31 330 700
uprava@vodovod.com
Član Uprave – direktor

Željko Mandić, mag.ing.aedif.
Tel: +385 (0)31 330 702
zeljko.mandic@vodovod.com
Rukovoditelj PJ Razvoj i provedba projekata EU

Jasna Zima, dipl. ing. građ.
Tel: +385 (0)31 330 300
jasna.zima@vodovod.com
Rukovoditelj PJ Vodoopskrba

Željko Budimčić, ing. građ.
Tel: +385 (0)31 330 600
zeljko.budimcic@vodovod.com
Rukovoditelj PJ Odvodnja

Gordana Paulić, dipl.oec.
Tel: +385 (0)31 330 750
gordana.paulic@vodovod.com
Rukovoditelj Sektora
Računovodstva i financija

Vladimir Vouk, dipl. ing. građ.
Tel: +385 (0)31 330 671
vladimir.vouk@vodovod.com
Rukovoditelj PJ Razvoj vodoopskrbe i odvodnje

dr.sc. Željka Romić, prof.bio.kem.
Tel: +385 (0)31 330 340
zeljka.romic@vodovod.com
Rukovoditelj RJ Laboratorij

Antonija Kezerle, dipl. ing.
Tel: +385 (0)31 330 650
antonija.kezerle@vodovod.com
Rukovoditelj RJ Ekolaboratorij

Franjo Dako, mag.ing.mech.
Tel: +385 (0)31 330 392
franjo.dako@vodovod.com
Rukovoditelj RJ Vodoopskrbna mreža

Branko Pavić, ing.građ.
Tel: +385 (0)31 330 602
branko.pavic@vodovod.com
Rukovoditelj RJ Kanalizacijska mreža

Mijo Birčić, oec.
Tel: +385 (0)31 330 330
mijo.bircic@vodovod.com
Rukovoditelj RJ Proizvodnja vode

Sanja Fuis, mag.oec
Tel: +385 (0)31 330 360
sanja.fuis@vodovod.com
Rukovoditelj Službe obračuna i naplate vodnih usluga

Branka Barić, dipl.iur.
Tel: +385 (0)31 330 716
branka.baric@vodovod.com
Predstavnik Uprave za kvalitetu

Ana Janković, dipl.ing.
Tel: +385 (0)31 330 720
ana.jankovic@vodovod.com
Rukovoditelj Služba zaštite na radu,zaštite od požara i zaštite okoliša

Biserka Greif, mag.iur.
Tel: +385 (0)31 330 725
biserka.greif@vodovod.com
Rukovoditelj Službe ljudskih resursa

Vlasta Pavić, dipl.iur.
Tel: +385 (0)31 330 713
vlasta.pavic@vodovod.com
Rukovoditelj Pravne Službe

Željka Magušić, dipl.oec.
Tel: +385 (0)31 330 778
zeljka.magusic@vodovod.com
Rukovoditelj Službe računovodstva

Ivana Matković, mag.oec.
Tel: +385 (0)31 330 722
ivana.matkovic@vodovod.com
Rukovoditelj Službe plana i analize

Igor Crnković, dipl.oec.
Tel: +385 (0)31 330 311
igor.crnkovic@vodovod.com
Rukovoditelj Službe nabave

Tomislav Slišković, dipl.oec.
Tel: +385 (0)31 330 150
tomislav.sliskovic@vodovod.com
Rukovoditelj Informatičke službe

mr.sc. Dražen Nekić, dipl.oec.
Tel: +385 (0)31 330 714
drazen.nekic@vodovod.com
Služba interne revizije

Andrija Tolj
Tel: +385 (0)31 330 305
andrija.tolj@vodovod.com
Rukovoditelj Službe općih poslova